REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

LogoDlouhodobý a stabilní růst společnosti SACH dovoluje v posledních letech nabízet všem svým zákazníkům a klientům služby na opravdu špičkové úrovni. Díky silné pozici, exkluzivnímu produktu a velkému mezinárodnímu skladu v Madridu firma SACH distribuuje a dodává své jednotky do 20-ti států po celém světě.
Hlavním cílem společnosti je nabídnout zákazníkům co nejpokročilejší a nejmodernější technologie centrálního vysávání a také nabízet možnost instalace do prakticky libovolných prostor a budov. Kvůli dosažení tohoto cíle SACH spolupracuje pouze s vybranými partner y a tím zajišťuje špičkovou kvalitu výrobků, bezproblémovou instalaci i servis pro konečného zákazníka.

Firemní hodnoty

Mladý, dynamický a vysoce kvalifikovaný tým pracuje denně na inovačních procesech v rámci celé společnosti SACH. Díky agresivnímu přístupu a sjednocení pracovní energie se povedlo vypracovat brand společnosti na světovou úroveň v oboru centrálního vysávání. Iniciativa, kreativita a nesmírná motivace jsou hlavními pilíři a hnacím motorem firmy SACH. Obrovské nasazení nám umožňuje vytvářet velmi širokou škálu výrobků a produktů, které plně pokryjí jak domácí, tak i firemní sektor.


Co je to systém centrálního vysávání?

SACH je systém centrálního vysávání domě, které je velmi sofistikovaně rozmístěno okolo celé stavby či prostoru a je napojeno na centrální jednotku, která bývá zpravidla umístěna například v garáži, technické místnosti či v ukládacích prostorech. Toto vyřešení výrazně pomáhá jednoduchosti a celkové účinnosti systému SACH.
PRAKTICKÝ & POHODLNÝ: Pro plné využití systému SACH stačí jednoduše zapojit lehkou plastovou hadici do jednoho z mnoha dostupných přívodů. Odpadá tak tahání velkého vysavače po celém prostoru domácnosti či firmy.
TICHÝ: Díky umístění centrální jednotky do prostorů mimo hlavní obývací pokoje dochází
k minimálnímu rušení hlukem během vysávání. Veškerý prach a nečistoty jsou také ihned vyháněny ven do centrálního rozvodu a odstraňují tak riziko jejich zpětného roznesení. ČISTÝ: Vysávací jednotky SACH velmi výrazně redukují a odstraňují prachové částice i ostatní nečistoty, které volně cirkulují ve vzduchu. Tímto vytvářejí naprosto zdravé a čisté prostředí vyhovující například i astmatikům.


SACH PŘINÁŠÍ HODNOTU

Investice do systému SACH je praktickou a životaschopnou investicí pro jakoukoliv domácnost či firmu. Zvyšuje kvalitu života a pomáhá udržet v obytných či pracovních prostorech čisté a hygienické prostředí. Čím dál více architektů, developerů a stavitelů se také přikládá k tomuto systému řešení udržování čistoty a často jej prezentují jako jeden ze základních předpokladů pro spokojené bydlení či práci.

Společnost SACH vytvořila během svého dlouholetého působení na trhu velmi širokou škálu produktů centrálního vysávání. Z tohoto důvodu dokáže svými jednotkami uspokojit téměř jakékoliv přání zákazníků. Ať už se jedná o specifika z důvodů nestandardního stavebního řešení budov či jiné požadavky.

Všechny produkty SACH mají inovativní design, jsou vyráběny s maximální citlivostí na odhlučnění a obsahují krystalicky čistý a přesný filtr na filtraci a odsávání nečistot. Tento filtr je rozdělen na tři části, aby bylo docíleno maximálního účinku zejména při filtrování bakterií. Řečí čísel je účinnost filtru vypočítána na hodnotu 99,97%, což jen potvrzuje profesionalitu jednotky, a řadí ji tak mezi technologicky nejpokročilejší na světě.

NOVÁ MODELOVÁ ŘADA SACHVAC

Nová produktová řada společnosti SACH s názvem SACHVAC obsahuje nejmodernější jednotky centrálního vysávání na trhu. Kombinuje špičkový moderní design s vysokou úrovní technického zpracování a je vytvářena čistě na základě stále zvyšujících se požadavků od zákazníků. Modelová řada SACHVAC obsahuje dva profesionální produkty.

VAC DYNAMIC 

Model s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním. Splňuje všechny nejnáročnější podmínky včetně mimořádné tichosti a špičkové filtrace. VAC Dynamic se prodává ve verzích 1.6, 1.8 a 2.4 kW, aby se pohodlně vešel do jakéhokoliv domu.

VAC DIGITAL

Model Digital obsahuje navíc moderní digitální displej pro okamžité zjištění dat o kompletním stavu vašeho centrálního vysávání. VAC Digital je aktuálně vlajkovou lodí společnosti SACH a pro zákazníky je k dispozici ve všech velikostech (1.6, 1.8 a 2.4 kW) Tato nejnovější řada kombinuje absolutní jednoduchost celého ovládání a údržby společně s efektivitou a spolehlivostí jednotek centrálního vysávání. Hodí se pro všechny typy domácností, ať už jde o rodinné či panelové domy, firemní prostory či apartmány. VAC Digital i VAC Dynamic mají několik významných novinek. Jedna z nich je například přidání pojistného modelu, který zajišťuje lepší ochranu motoru a také kontrolu jeho výkonu. Motor je díky tomuto zařízení chlazen i v situaci, kdy se například ucpe filtr.

Dalším přídavkem je i zcela nový design speciální krytu motoru. Ten je nyní navržen tak, aby zajišťoval ještě větší ochranu motoru a také výrazně snižoval hladinu hlasitosti. Změna proběhla také v elektronickém vybavení jednotek. Ty nyní umožňují efektivně zvyšovat a snižovat rychlost otáček motoru a přispívat tak šetření energie. Pro oba modely nabízíme výběr ze tří sad kompletního příslušenství. Sadu bezdrátového systému – Wireless systém kit, Sadu on/off a Sadu standard.

360º

V závislosti na zakoupeném modelu a zařízení bude mít zákazník k dispozici buď vysávací hadici se zabudovaným modulem na regulování rychlosti nebo hadici s tlačítkem On-Off. Oba typy hadice disponují otočným zařízením, které je možno otáčet kolem celé jeho osy. SACH jako první ze všech dodavatelů nabízí toto řešení ke všem svým produktům. Ovladatelnost je tak najednou ještě o úroveň snadnější a jednodušší.


ECO AND ECO MINI

Firma SACH vytvořila tyto nové modely centrálních vysavačů speciálně pro potřeby v developerském sektoru a to zejména pro rodinné domy. Tato řada nabízí využití nejmodernějších technologií a vysoké kvality za přijatelnou cenu. Rodina ECO modelů se skládá ze dvou produktů, jsou jimi ECO 160 a její menší verze ECO MINI.

Obě verze poskytují stejný výkon a jejich hlavní rozdíl je zejména v rozměrech přístrojů. ECO 160 i ECO MINI obsahují kompletní SACH výbavu, do které patří i nejnovější tří-vrstvý filtrační systém. ECO série přesně kombinuje požadavky ve stavebnictví a nabízí elegantní kombinaci moderních technologií a vysoce výkonného řešení. K oběma produktům nabízíme speciální ECO hadice pro zapojení do systému centrálního vysávání. Délka je podle přání zákazníka 8 nebo 10 metrů. Je také důležité dodat, že ECO 160 i ECO MINI mají své kompletní servisní balíčky s příslušenstvím.

Představujeme SACH NEW CONCEPT

Představení nové řady produktů SACH NEW CONCEPT pro nejnáročnější uživatele obdrželo dle očekávání velký ohlas. Tento robustní systém centrálního vysávání je designován a upraven na míru dle přesných požadavků. Instaluje se především do bytů a velkých apartmánů. Mezi jeho největší přednosti patří zejména kompaktní velikost, nízká hladina hluku, možnost oboustranného připojení zařízení pro jednodušší instalaci, přední přístup pro snadnou výměnu nádoby s nečistotami či super-účinný filtrační systém.


SACH NEW CONCEPT

přináší také zbrusu nový servisní balíček s příslušenstvím. Dle specifikací zákazníka je možno instalovat 8 či 10 metrové vysávací hadice.


INSTALAČNÍ BALÍČKY

Pro zajištění stejně vysoké kvality ve všech aspektech při instalaci systému centrálního vysávání SACH dodáváme speciální Installation KIT. Tento balíček obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci zařízení centrálního vysávání. Je vždy připraven na míru dle specifikací obytného či firemního prostoru.

Pro instalaci systému SACH je potřeba mít v plánu minimálně 3 vysávací hadice ve standardním rozložení – 2 na obývací pokoje a 1 do kuchyně. Přesné rozmístění u větších prostor vždy záleží na specifikacích zákazníka a není problém zde vyhovět téměř libovolným požadavkům.


INOVAČNÍ PROSTŘEDÍ SACH

Ve společnosti SACH se neustále snažíme přicházet s novými nápady, které udělají z úklidu domova o něco příjemnější a efektivnější činnost. Pravidelně tak inovujeme naše výrobky o nové funkce a jednou za rok představujeme aktuální přírůstky do produktových řad SACH. Jako příklad inovačního pokroku můžeme uvést automatickou rolovací hadici, která je přímo ideální na kompletní čištění vozidel a dopravních prostředků. Ta obsahuje ve svém balíku hadici dlouhou 11 metrů.

KOMERČNÍ SYSTÉMY & ŘEŠENÍ

Rozsáhlé zkušenosti nabrané za celou dobu našeho 18ti letého působení na trhu využíváme k tomu, abychom našim zákazníkům nabídli nejen služby centrálního vysávání na prvotřídní úrovni, ale také ke zprostředkování řešení pro specifické velkokapacitní prostory či sektory firemního zaměření. Díky významným projektům, které jsme v minulosti zpracovali, poskytujeme také kompletní servis ke všem našim službám i výrobkům. Na náš široký tým zkušených profesionálů se tak můžete kdykoliv spolehnout, ať už půjde o malou zakázku nebo rozsáhlý projekt.

PLÁNOVÁNÍ PROJEKTU

Tým technického plánování SACH je k dispozici našim zákazníkům ve všech fázích projektu. Od prvotního návrhu a nákresu koncepčního řešení až po plánování všech specifik jednotlivých instalací systému centrálního vysávání. Náš tým také vždy pečuje o maximální osobní a individuální přístup vzhledem ke každému zákazníkovi. Dosažení maximální kvality je naším hlavním cílem.

NÁŠ ZÁVAZEK VŮČI VÁM

Za celou společnost SACH hovoří tisíce nainstalovaných jednotek centrálního vysávání po celém světě. Od roku 1992 se snažíme přivést každému našemu zákazníkovi ty nejlepší služby v tomto oboru. A to ať už se jedná o malé obytné prostory či velké firemní řešení pro výrobu a kanceláře.Neváhejte nás prosím kontaktovat v případě zájmu o více informací. Jsme dostupní na uvedených kontaktních informacích od pondělí do pátku každý týden.

Novinky

 • prezentační centrum Plzeň
    Prezentační centrum otevřené v Plzni je určeno pro každého, kdo chce získat více informací o nabízených technoogiích, prohlédnout si nabízené produkty. Nabízíme konzultace, které...
  10. leden 2018
  ČÍST VÍCE >
 • Sleva 40.000,- Kč na podlahové topení. Slevu lze uplatnit při zakoupení rekuperační jednotky Nilan VP18 s montáží rozvodů vzduchotechniky . Cena objednaného elektrického podlahového topení...
  29. listopad 2017
  ČÍST VÍCE >
 • Podívejte se na do naší nové sekce teplovodního podlahového topení pro podrobné informace o tomto stylu vytápění. Připravili jsme pro vás také přehlednou srovnávací tabulku teplovodního...
  1. prosinec 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Zima se neúprosně blíží a s ní také období zvýšené zátěže na střešní okapové žlaby, odtokové trubky a venkovní plochy obecně. Neustálé tání a zamrzání sněhu na střeše v důsledku...
  23. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Slimline Vac - nejužší potrubí pro rozvody centrálního vysávání na trhu. Řešení pro vedení v konstrukcích, kde pro malou výšku konstrukce není možno vést běžný rozměr potrubí.
  6. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >