REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

Mezi největší přednosti podlahového vytápění DEVI patří zejména vysoký komfort a pocit tepelné pohody. Tyto skutečnosti zajišťuje především optimální rozložení teploty v celkovém prostoru a jedná se o zcela unikátní řešení oproti drtivé většině konkurenčních systémů.

DEVI - Logo společnosti
Elektrické podlahové vytápění DEVI nabízí také další výrazné přednosti – jedná se o vysokou ekonomickou úsporu (deklarováno až 15%) z důvodu nižší spotřeby tepla pro rovnoměrné zahřátí všech povrchů v místnosti a také o výhody z čistě praktického hlediska – ať už jde o designovou čistotu interiéru či o fakt, že atmosféru domácnosti nenaruší žádná topná tělíska či trubky a podobně.


Nesporným pozitivem systému DEVI je také fakt, že jej lze umístit prakticky pod jakýkoliv druh certifikované podlahové krytiny, ať už se jedná o keramickou dlažbu, dřevěné a umělohmotné povrchy, linolea nebo textilní koberce.


Výhody systému DEVI v kostce

Souhrnně můžeme říci, že podlahový topný systém realizovaný pomocí elektrických topných kabelů či pásů drží proti klasické teplovodní potrubní instalaci několik hlavních trumfů. Mluvíme zde hlavně o výrazně nižších pořizovacích nákladech, jednoduchém způsobu navržení včetně snadné montáže a uvedení do provozu, přesné a individuální možnosti regulace celkových teplot a využití spotřebované energie v každé místnosti a také výrazně snížené nároky na údržbu při zachování vysoké spolehlivosti a životnosti.

„Elektrické podlahové vytápění DEVI je teplo, které nevidíte a o které se nestaráte!“

Elektrické podlahové vytápění - DEVI

Provozně-ekonomické úspory

Při porovnání celkových nákladů na provoz podlahového vytápění s klasickým teplovodním (u kterého je zdrojem tepla kotel na zemní plyn) dojdeme k závěru, že je DEVI jednoznačným favoritem v rámci úsporných opatření. V číslech se konkrétní hodnota úspory pohybuje mezi 10-20% z celkové částky.

Metody řešení systému DEVI do betonu a litých podlah, tzv. „mokrý“ způsob

Při zájmu využití systému DEVI do podlah betonových a litých použijeme speciální technologie elektrických topných kabelů DEVIflex ™, které mají konstantní výkon 6W/m, 10W/m či dokonce 18W/m. Konkrétní návrh uspořádání a způsobu instalace těchto kabelů se vždy vypracovává individuálně na základě přání zákazníka, aby došlo k vytvoření maximálně efektivního řešení pro danou vytápěcí zónu a k zamezení tepelných ztrát. DEVI nabízí také různé způsoby řešení fixace jednotlivých kabelových smyček, konkrétně jde o ocelové pozinkované DEVIfast™ či plastové DEVIclip™ a DEVIfix™.

Metody řešení systému DEVI, tzv. „suchý způsob“

Nová a v mnohém revoluční generace podlahového vytápění poskytuje svým majitelům nespočet výhod a přínosů. Mezi nejzásadnější řadíme zejména vysoký komfort s přesnou kalkulací a regulací teplot či velmi jednoduchou instalaci bez využití různých typů zalévacích hmot a jiných druhů lepidel.

Pro snadné instalační řešení je zde speciální systém DEVIdry™ Click, který je určen právě pro „suché“ instalace podlahových topných systémů a je vysoce mechanicky i elektricky odolný. Používá se prakticky pro jakýkoliv dluh podlahové krytiny (dřevo, lamino, PVC či textilní koberce) a jeho unikátní „sendvičový“ design poskytuje topný prvek, tepelnou a protihlukovou izolaci v jednom komplexním řešení při maximální stavební výšce pouhých 8mm.

Aplikace topných pásů a celého samostatného systému je velmi jednoduchá, efektivní a rychlá. Řešení DEVIdry™ dává zákazníkovi na výběr ze dvou odlišných koncepcí. Click&Plug je systém nabízející nejrychlejší možnost provedení instalace elektrického podlahového vytápění na trhu. K jeho aktivaci je potřeba jen zapojit přívodní kabel do elektrické sítě po instalaci celého kompletu. Doporučuje se i v případech, kdy se na podlahové krytině nachází navíc koberec či jiná pokrývka.

Elektrické podlahové vytápění - DEVIClick&Pro je druhá koncepce námi navrhovaného řešení. Je to systém, který obsahuje skrytou instalaci elektrických částí včetně termostatu s časovým spínačem a programátorem. Ten výrazně šetří spotřebu energie a je tak ekonomicky přínosný pro všechny typy domácností. I přes tyto nesporné výhody si zachovává svou kvalitu a komfort.

Pro případy, že je podlahová krytina méně tepelně vodivá (například podlahy tvořené dřevěnými nebo laminátovými materiály), doporučujeme systém rozvodu tepla DEVIcell Dry™, který je vhodný zejména pro dřevostavby, podkrovní a půdní vestavby.

Novinky

 • prezentační centrum Plzeň
    Prezentační centrum otevřené v Plzni je určeno pro každého, kdo chce získat více informací o nabízených technoogiích, prohlédnout si nabízené produkty. Nabízíme konzultace, které...
  10. leden 2018
  ČÍST VÍCE >
 • Sleva 40.000,- Kč na podlahové topení. Slevu lze uplatnit při zakoupení rekuperační jednotky Nilan VP18 s montáží rozvodů vzduchotechniky . Cena objednaného elektrického podlahového topení...
  29. listopad 2017
  ČÍST VÍCE >
 • Podívejte se na do naší nové sekce teplovodního podlahového topení pro podrobné informace o tomto stylu vytápění. Připravili jsme pro vás také přehlednou srovnávací tabulku teplovodního...
  1. prosinec 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Zima se neúprosně blíží a s ní také období zvýšené zátěže na střešní okapové žlaby, odtokové trubky a venkovní plochy obecně. Neustálé tání a zamrzání sněhu na střeše v důsledku...
  23. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Slimline Vac - nejužší potrubí pro rozvody centrálního vysávání na trhu. Řešení pro vedení v konstrukcích, kde pro malou výšku konstrukce není možno vést běžný rozměr potrubí.
  6. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >