REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

SACH - systém centrálního vysávání.Centrální vysavače technologie SACH zajištují moderní, hygienicky čisté a zdravé prostředí ať už v domácnosti či v prostorách firemního zaměření. Jejich použití je spojeno s nejvyšším možným komfortem během úklidu. Je to dosaženo zejména díky vysoké kvalitě provedení celého systému a také díky použití nejnovějších technologií s nejlepšími technickými parametry na trhu. Se systémem centrálního vysávání SACH odpadá několik klasických problémů. Zejména pak velmi nepříjemné víření prachu, které často komplikuje úklid s ručním vysavačem. 
 
Při využití systému centrálního vysávání jsou všechny nečistoty odděleny a uloženy mimo obytné místnosti v prachovém kanystru, který se nachází zpravidla v technickém prostoru či garáži. Tento fakt mění zdlouhavou a nekomfortní cestu úklidu na snadnou a jednoduchou činnost. SACH technologie poskytuje svým uživatelům také další a výrazné výhody oproti konkurenčním řešením. Jedná se hlavně o vysokou zdravotní úroveň bydlení, jelikož systém centrálního vysávání postupně zbavuje domácnost alergenů a prachu, což ulevuje výrazným způsobem pobyt alergikům a astmatikům a poskytuje také užitečnou prevenci pro všechny.


 
Dalším velkým pozitivem je dosažení maximálního pohodlí během celého úklidu. Odpadají nám situace, kdy musíme přesouvat celou jednotku vysavače s obavami o poškození podlahových krytin či otlučených rohů zdí. Nyní postačuje pro celý komfortní úklid tenká a lehce přemístitelná hadice. Zabránění víření prachu – systém centrálního vysávání má podstatně silnější výkon než jeho standartní konkurence ve formě ručních vysavačů a snadno tak vysajeme všechen prach a nečistoty bez rizika jeho dalšího víření a roznesení v místnosti. Nespornou výhodou je také hromadění a separace veškerých nečistot mimo obytné prostory.

SACH VAC – spojení nejvyšší kvality s moderním designem

Nové a inovativní centrální vysavačez dílny SACH se vyznačují a prezentují zejména svým velmi tichým chodem a špičkovou filtrační technologií. Tyto přednosti z nich činí nejkvalitnější jednotky centrálního vysávání dostupné na našem trhu. Funkční výhody doplňuje atraktivní a moderní design včetně širokého a bohatého příslušenství. Výrobce udává, že použitý systém třístupňové filtrace zachytí až 99,97% všech nečistot. Celá řada SACH Vac se také vyznačuje ultra tichým chodem, který nepřekračuje 60dB a je díky tomu nejtišší jednotkou na konkurenčním poli. 
 
Zařízení SACH Vac jsou k dispozici ve třech provedeních rozdělených podle výkonových tříd: 1,6kW, 1,8kW a 2,4kW pro domy všech typů a velikostí až do 900 m2. Jednotlivá zařízení mají také k dispozici technologii Easy-click pro maximální zjednodušení výměny filtrů a také moderní LCD displej pro možnosti kompletního ovládání a řízení celé jednotky. Myšleno bylo také na množství spotřebované energie a proto modely SACH Vac Digital umožnují flexibilně regulovat svůj výkon a tím přímo ovlivňovat množství spotřebované energie.

Co dělá SACH systém výjimečným?

Následující ilustrace ukazuje detailní popis celé jednotky včetně přesných číselných hodnot a rekapituluje tak nejsilnější vlastnosti všech využitých technologií.

Novinky

 • prezentační centrum Plzeň
    Prezentační centrum otevřené v Plzni je určeno pro každého, kdo chce získat více informací o nabízených technoogiích, prohlédnout si nabízené produkty. Nabízíme konzultace, které...
  10. leden 2018
  ČÍST VÍCE >
 • Sleva 40.000,- Kč na podlahové topení. Slevu lze uplatnit při zakoupení rekuperační jednotky Nilan VP18 s montáží rozvodů vzduchotechniky . Cena objednaného elektrického podlahového topení...
  29. listopad 2017
  ČÍST VÍCE >
 • Podívejte se na do naší nové sekce teplovodního podlahového topení pro podrobné informace o tomto stylu vytápění. Připravili jsme pro vás také přehlednou srovnávací tabulku teplovodního...
  1. prosinec 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Zima se neúprosně blíží a s ní také období zvýšené zátěže na střešní okapové žlaby, odtokové trubky a venkovní plochy obecně. Neustálé tání a zamrzání sněhu na střeše v důsledku...
  23. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Slimline Vac - nejužší potrubí pro rozvody centrálního vysávání na trhu. Řešení pro vedení v konstrukcích, kde pro malou výšku konstrukce není možno vést běžný rozměr potrubí.
  6. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >