REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

- konzultace a návrhy řešení technologií pro Váš dům dle Vašich potřeb
- projekty vzduchotechniky
- montáže systémů
- servisní služby

Ještě před případným zadáním projektu vzduchotechniky Vám poskytneme veškeré technické poradenství při výběru nejvhodnějších technologií pro Váš objekt, zpracujeme cenové nabídky, vysvětlíme klady a zápory navrhovaných systémů, případně jednotlivých variant. Rozhodující jsou Vaše potřeby a očekávání od zvolených technologií.

Projekty vzduchotechniky:

Příprava projektu - projektant řeší se zákazníkem vedení tras vzduchotechniky a umístění jednotky. Zohledňuje nároky na řešení interiérů objektu výběrem designu koncových distribučních ventilů vzt, výběr materiálů rozvodů atd.

Realizace projektu - kompletní projektová dokumentace dle stanoveného rozsahu ( projekt pro stavební povolení nebo kompletní prováděcí projekt včetně kompletních výpisů materiálů, technické zprávy atd. nejvhodnějším formátem výkresů je *.dwg, po dohodě lze dodat i jiné formáty např. *.pdf.

Mezi standardně řešené objekty patří nejen rodinné domy, ale i veškeré komerční objekty, penziony, hotely, výrobní haly..

Montáž vzduchotechniky:
- montáže vzduchotechnických rozvodů pro všechny typy rekuperačních jednotek

- výběr běžných i designových typů výfukových ventilů 

- aktivace a zaregulování chodu vzduchotechniky

- nově v nabídce montáž  DESIGNOVÝCH SKLENĚNÝCH VENTILŮ  v mnoha barevných provedení a dvou tvarech, skvělé stylové doplnění každého interieru

více infomací ZDE

   

ukázky barevných skleněných ventilů v interieruMontáž centrálního vysávání:
- návrh vedení rozvodů, umístění jednotky a sacích ventilů
- velký výběr barev a typů sacích ventilů a štěrbin pro každý interierMontáže elektrického a teplovodního podlahového vytápění:
- montáž topných kabelů, rohoží, ochrany venkovních ploch a okapů před sněhem a ledem, teplovodního topení
- návrh a montáž řídících a regulačních systémů

Reheat - Ukázka montáží - 01   Montáže provádíme po celé ČR. Samozřejmostí jsou zdarma konzultace, návrhy nejvhodnějších řešení či cenové kalkulace. Počet realizací ke konci roku 2014 - 310 realizovaných montáží.

 

Materiály pro vzduchotechnické rozvody, kvalita provedení, funkčnost:

Kvalitně provedené rozvody vzduchotechniky musí splňovat zejména požadavky na těsnost vzduchotechnického potrubí. Nedostatečná vzduchotěsnost způsobuje úniky, plýtvání upraveným vzduchem, jež mají za následek zvýšené náklady na provoz zařízení.

Pro montáž vzduchotechnického potrubí proto využíváme systémy renomovaného dodavatele LINDAB. Jedinečný systém Lindab Safe Click umožňuje výrobu rozvodů té nejvyšší třídy vzduchotěsnosti, tedy třídy D. Absence či minimální použítí samořezných šroubů zajišťuje opět maximální těsnost spojů a tím i menší provozní náklady. Společnost Reheat s.r.o. je certifikovanou společností pro montáž inovativního systému vzduchotechniky Lindab Safe Click.

Materiály pro vzduchotechnické rozvody, kvalita provedení, funkčnost - 1 Materiály pro vzduchotechnické rozvody, kvalita provedení, funkčnost - 2 Materiály pro vzduchotechnické rozvody, kvalita provedení, funkčnost - 3


Máte dotaz k poskytovaným službám?
Volejte tel. 602 763 567 nebo 723 222 917, pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky

 • prezentační centrum Plzeň
    Prezentační centrum otevřené v Plzni je určeno pro každého, kdo chce získat více informací o nabízených technoogiích, prohlédnout si nabízené produkty. Nabízíme konzultace, které...
  10. leden 2018
  ČÍST VÍCE >
 • Sleva 40.000,- Kč na podlahové topení. Slevu lze uplatnit při zakoupení rekuperační jednotky Nilan VP18 s montáží rozvodů vzduchotechniky . Cena objednaného elektrického podlahového topení...
  29. listopad 2017
  ČÍST VÍCE >
 • Podívejte se na do naší nové sekce teplovodního podlahového topení pro podrobné informace o tomto stylu vytápění. Připravili jsme pro vás také přehlednou srovnávací tabulku teplovodního...
  1. prosinec 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Zima se neúprosně blíží a s ní také období zvýšené zátěže na střešní okapové žlaby, odtokové trubky a venkovní plochy obecně. Neustálé tání a zamrzání sněhu na střeše v důsledku...
  23. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >
 • Slimline Vac - nejužší potrubí pro rozvody centrálního vysávání na trhu. Řešení pro vedení v konstrukcích, kde pro malou výšku konstrukce není možno vést běžný rozměr potrubí.
  6. říjen 2014
  ČÍST VÍCE >