REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

NEW ConceptJe malá kompaktní centrální vysávací jednotka s vynikajícími technickými vlastnostmi. Díky své malé velikosti a kompaktnosti je to ideální řešení, do prostorů, kde potřebujete maximálně efektivně využít volný prostor. Díky své minimální velikosti jsou nečistoty shromažďovány do jednorázového filtračního sáčku.

Máte možnost umístění přívodu vzduchu na obou stranách přístroje, což je další výhoda pro velmi jednoduchou instalaci. Jednotku tak lze umístit například v kuchyňské skříňce, ve spíži, kanceláři nebo technické místnosti. Je zde dbáno hlavně na design, hermetičnost a nízkou hladinu hluku.

Tato kompaktní jednotka o malých rozměrech vyniká snadnou údržbou, která se provádí po odejmutí čelního panelu, který je držen spolehlivými magnetkami. Při této údržbě pohodlně vyjmeme automaticky uzavíratelný sběrný filtrační sáček, takže výměna je maximálně hygienická a uživatel nikdy nepřichází do styku s vyluxovanými nečistotami. Poté se zde jednoduše umístí nový čistý sáček. Výměnu zvládne opravdu každý včetně dětí.

Provoz vysávací jednotky zajišťuje silný motor, který obsahuje vysoce účinnou turbínou. Celá jednotka zajišťuje maximální účinnost pří vysávání.

Tento model je k dostání s dvěma sety příslušenství. Sada Standard obsahuje základní sestavu komponentů pro komfortní vysávání Vašeho domova. Sada ON/OFF zabezpečí tentýž komfort jako sada Standard a navíc obsahuje systém zapnutí a vypnutí přímo na rukojeti hadice.