REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby


Řada VAC uspokojí Vaše největší očekávání v oblasti kvality, výkonu a všestrannosti. Celá řada VAC je provedena ve velice atraktivním designu a disponuje těmi nejnižšími hlukovými parametry na trhu - do 60 dB. Dalším charakteristickým rysem, který odlišuje modely VAC od ostatních vysavačů, je u unikátní třístupňový filtrační systém.

Vac Dynamic:
Jednoduchý a výkonný, dostupný ve verzích 1.6, 1.8 a 2.4kW, tak aby vyhovoval všem velikostem domu. Praktický, s jednoduchým ovládáním, perfektní centrální vysavač pro denní uklid.

Pro Dynamic si můžete vybrat ze tří sad příslušenství:

1. Sada bezdrátového systému
2. Sada on/off
3. Sada standard

Sada standard neobsahuje rukojeť s tlačítkem zapnout/vypnout. Centrální vysávání je možno dodat se sadou nebo bez sady příslušenství.


Všechny jednotky obsahují již ve standardu vestavěný tlumič, který snižuje hlučnost výstupního vzduchu. K dispozici máte na výběr ze dvou modelových řad, VAC DYNAMIC, který disponuje funkcí spínání přímo na rukojeti a VAC DIGITAL, kde můžete regulovat výkon přímo na rukojeti a navíc Vás informuje o provozních a servisních stavech na displeji přímo na jednotce. Na výběr máte ze tří výkonnostních typů 1,6 kW , 1,8 kW a 2,4 kW, které splní Vaše požadavky v domech o všech velikostech.