REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

Jaký rozdíl je mezi topnými rohožemi a topnými kabely systému DEVI?

Topné kabely DEVIFLEX jsou dodávány na kotoučích v ucelené řadě výkonů a délek. K podkladu se připevňují ve smyčkách s roztečemi stanovenými odborným propočtem nebo projektovou dokumentací. Topné rohože DEVIMAT sestávají z tenkého topného vodiče, který je připevněn k umělohmotné síťce v předem stanovených roztečích. Velikost topné rohože DEVIMAT lze proto jednoduše vybrat podle velikosti vyhřívané plochy podlahy.

Topné rohože DEVIMAT jsou velmi tenké (jen cca 2,5 mm), což dovoluje instalaci těsně pod dlažbou. Používají se nejčastěji pro doplňkové vyhřívání podlahy v koupelně, kuchyni apod. Jsou určeny pro montáž svépomocí.

Topné kabely DEVIFLEX jsou silnější, ale levnější a návrhově variabilnější, a zůstávají proto základními topnými prvky pro kompletní podlahové vytápění objektů.

Jaká je záruka a životnost topných kabelů Devi DTIP?

Společnost Devi poskytuje 10-ti letou záruku, pokud je vše odborně namontováno. Tuto odbornou montáž Vám může zabezpečit společnost Reheat s.r.o.

Je-li takové topení dobře instalováno, pak je jeho životnost prakticky neomezená. V podstatě asi tak jako životnost kvalitní měděné elektroinstalace. Oproti běžné elektroinstalaci však má montáž topných kabelů svá specifika, která je třeba respektovat.

Životnost podlahového topení je dána spíše životností celé podlahy, která je odhadována cca.na 50 let. Této dlouhé funkčnosti se dosahuje také zejména tím, že se celý systém natápí na nízkou teplotu a dochází tedy k minimálnímu namáhání použitého materiálu.

Proč je podlahové topení úspornější než jiné druhy vytápění?

Protože není zapotřebí podlahu natápět na vysokou teplotu. Když má podlaha teplotu 25°C, pak teplota vzduchu ve výšce 1,5 m nad podlahou je zhruba 20 °C, u stropu je ještě míň. Podlahové topení dodává teplo tam, kde jej nejvíce potřebujeme, a proto je úspornější.

Kolik stojí dodávka elektrického podlahového topení včetně montáže?

Dodávka od společnosti Reheat s.r.o. včetně montáže vychází pro elektrické podlahové topení v celém domě zhruba od 600,– Kč za 1m2 instalované plochy. Cena je spíše ovlivněna výběrem regulace. Cena zahrnuje podlahové topné kabely a elektronické termostaty v jednotlivých místnostech.

Zajímá Vás, kolik by stálo elektrické podlahové vytápění pro Váš dům?

Je to maličkost – vyplňte nezávazně poptávkový formulář (ke stažení) ,přiložte půdorys domu (nejlépe formát pdf) a odešlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vám zpracujeme optimální návrh celého systému s kompletní cenovou kalkulací.

Máte další otázky? Pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte tel. 602 550 412