REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

Centrální bezdrátové řízení systému podlahového vytápění Devilink

Devilink

Devilink™ je inovovaný systém regulace podlahového vytápění.

Centrální regulační systém se skládá z centrálně umístěné řídící jednotky, snímačů teploty a výkonových spínacích jednotek. Využívá se pro ovládání vytápění v celém domě či bytě. To znamená, že jednou centrální řídící jednotkou můžete ovládat teplotu v celém domě.

Uživatelsky přátelské ovládání je tvořeno jednoduchým systémem bez množství zbytečných a matoucích tlačítek. Ovládání centrální jednotky je skutečně jednoduché pro každého člena domácnosti.

Snadné centrální ovládání vytápění šetří energii, protože je velmi jednoduché nastavit noční teplotu na nižší hodnotu nebo v případě,že odjedete na dovolenou, můžete teplotu snížit trvale v celém bytě či domě. Využívejte energii jenom dle skutečných potřeb.


Devilink™ je systém regulace vytápění budoucnosti

Je vybudován na adaptabilním principu. To v praxi znamená, že systém je schopen rozšířit své možnosti podle nově vzniklých požadavků.
Hlavní ideou systému Devilink™ je propojit systém vytápění a bezdrátově ho ovládat z jednoho centrálního místa.

Přijďte si sami vyzkoušet ovládání regulačního systému Devilink v chodu do prezentačního centra firmy REHEAT s.r.o. v Plzni a uvidíte jak snadné a pohodlné to je.

Devilink ukázka 
Brožura Devilink  Názorná ukáza Devilink

 

Dotykový termostat Devireg Touch - NOVINKA

Devilink Devireg ™ Touch je první termostat podlahového vytápění, který se ovládá prostřednictvím dotykové obrazovky. Je kompatibilní se širokou řadou rámečků a čidel podlahového vytápění. Devireg™ Touch nabízí rychlé a flexibilní řešení pro téměř jakoukoli instalaci podlahového vytápění.

Devireg ™ Touch je možné zařadit již do stávajícího systému a tím posunout systém vytápění na vyšší úroveň. Při jedinečném tepelném komfortu navíc snížíte náklady na vytápění. Ovládání je jednoduché díky 2" dotykovému displeji.

Devireg ™ Touch obsahuje flexibilní časovač, který lze nastavovat s přesností 15 minut. Lze nastavit 2 období komfortní teploty a 2 časové úseky útlumové teploty. Přesně podle vašeho životního stylu a vaší potřeby.

Pomocí dotykové obrazovky lze nastavení časovače kopírovat z jednoho dne na druhý, stejně tak si systém může zapamatovat různé teplotní úrovně stanovené pro jednotlivé dny podle individuálních potřeb Vašeho domu či bytu.

Všechny tyto výhody a navíc záruku 5 let získáte s novým termostatem Devireg ™ Touch.

Devilink ukázka
Video Devireg Touch Brožura DEVIreg Touch Názorná ukáza Devireg


Termostat Devireg

Devilink Jedná se kombinaci prostorového a podlahového čidla (Devireg 532) a podlahového čidla (Devireg 530). Termostaty jsou velice jednoduché a jsou určeny pro všechny typy prostorů.

Můžete je použít pro vnitřní i venkovní vytápění (například pro rozpouštění sněhu a ledu). Velmi oblíbený vnitřní pokojový termostat Devireg™ 535 měří teplotu podlahy a současně teplotu vzduchu, které jsou závislé na venkovní teplotě. Jakmile nastavíte prostorový termostat na požadovanou teplotu, bude automaticky ovládat podlahové topení.

Prospekt naleznete zde