REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

Výhody teplovodního podlahového topení.

Útulné, pohodlné, vhodné pro úsporu energie.

Udělejte ze své podlahy topení!
Na rozdíl od obvyklých topných těles se podlahové vytápění postará o rovnoměrné rozdělení tepla. Teplota asi 20 stupňů postačuje, aby se dosáhlo příjemného pocitu tepla. To navodí pocit pohodlí a šetří energii: Již o dva stupně nižší teplota v místnosti může ušetřit až deset procent nákladů na vytápění.

Zabraňte energeticky slabým místům pomocí podlahového vytápění!
Stejný princip, který způsobuje, že podlahové vytápění je tak příjemné, zabraňuje i vzniku tepelných mostů, které mohou způsobovat škody výskytem plísní. Rovnoměrným vytápěním se zabraňuje potížím způsobených plísní na zdraví obyvatel domu i škodám na konstrukci budovy. Důsledkem je bezpečné a bezstarostné bydlení.

Nevíří se prach!
Rovnoměrné rozvádění tepla v podlahovém vytápění způsobuje minimální proudění vzduchu a snižuje tím podíl prachu a prachových roztočů ve vzduchu v místnosti. Výsledekem je méně potíží u alergiků!

Vaše topení je neviditelné!
Podlahové topení je zabudované do konstrukcí domu. Tím se otevírají nové architektonické možnosti ztvárnění místnosti a prostor působí čistějším dojmem. Kromě toho není nutná údržba radiátorů, jejich čištění, lakování.

Užívejte si příjemného tepla i s chladnější vodou!
Při větší ploše je nutné menší množství horké vody pro vytápění. Plošné systémy vytápění si vystačí s teplou vodou necelých 35 stupňů a vytvářejí s ní příjemnější teplotu než radiátory. To šetří energii a vytváří pohodlné prostředí.

Shrnutí: podlahové vytápění je příjemné, pohodlné, dobré pro vaše zdraví a stav budovy, pomáhá díky nízké teplotě topné vody ušetřit až 20 procent nákladů na vytápění