REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

Aktivní rekuperace NILAN
Ventilace, ohřev vody, vytápění i chlazení

Větrací jednotky NILAN VPL, VGU, VP18, Compact a Anaconda pracují na bázi aktivní rekuperace (případně kombinují i s pasivní rekuperací) a jsou určeny pro zajištění ventilace, ohřevu teplé vody, vytápění a chlazení v rodinných domech a bytech.


Malé a kompaktní

Zabírají minimum drahého zastavěného prostoru, který tak není zcela zbytečně zabrán nekompatibilní technologií různých nesourodých sestav.

Multifunkční a kvalitní

Jednotky NILAN poskytují uživateli více funkcí najednou a přesto jednotlivé části mohou i v případě poruchy jedné části pracovat dále samostatně nebo dokonce dočasně přebrat i funkce jiné.

V jednotkách NILAN se používají ventilátory německé produkce od firmy ebmpapst, které zaručují nejvyšší světovou kvalitu. Díky kvalitní regulaci a možnosti individuálního nastavení i pro každý ventilátor samostatně lze maximálně optimalizovat úsporný chod a dlouhou životnost vzduchotechnické jednotky.

Výhody jednotek s aktivní rekuperací

je jejich snadná instalace a bezproblémový provoz. I v zimních měsících není nutnost realizovat předehřev a následně dohřev vzduchu. Pro zvýšení výkonu a zároveň úspory provozu, je možné spojit s tepelnými trubicemi.

K jednotkám je dodávána regulace CTS 602 a doporučujeme rozšířit o dotykový panel SLIM Control.

Přehled jednotek Nilan s aktivní rekuperací zde.