Projekt Montáž a realizace Aktivace a servis Záruka a servis Orientační kalkulace

Projekt vzduchotechniky

Ještě před případným zadáním projektu vzduchotechniky Vám poskytneme veškeré technické poradenství při výběru nejvhodnějších technologií pro Váš objekt, zpracujeme cenové nabídky, vysvětlíme klady a zápory navrhovaných systémů, případně jednotlivých variant. Rozhodující jsou Vaše potřeby a očekávání od zvolených technologií.

Příprava projektu

projektant řeší se zákazníkem vedení tras vzduchotechniky a umístění jednotky. Zohledňuje nároky na řešení interiérů objektu výběrem designu koncových distribučních ventilů vzt, výběr materiálů rozvodů atd.

Realizace projektu

kompletní projektová dokumentace dle stanoveného rozsahu ( projekt pro stavební povolení nebo kompletní prováděcí projekt včetně kompletních výpisů materiálů, technické zprávy atd. nejvhodnějším formátem výkresů je *.dwg, po dohodě lze dodat i jiné formáty např. *.pdf.

Mezi standardně řešené objekty patří nejen rodinné domy, ale i veškeré komerční objekty, penziony, hotely, výrobní haly..


Montáž a realizace

 • montáže vzduchotechnických rozvodů pro všechny typy rekuperačních jednotek
 • výběr běžných i designových typů výfukových ventilů
 • aktivace a zaregulování chodu vzduchotechniky
 • nově v nabídce montáž DESIGNOVÝCH SKLENĚNÝCH VENTILŮv mnoha barevných provedení a dvou tvarech, skvělé stylové doplnění každého interieru

Montáž


Montáž centrálního vysávání

 • návrh vedení rozvodů, umístění jednotky a sacích ventilů
 • velký výběr barev a typů sacích ventilů a štěrbin pro každý interier
 • SLIMLINE oválné potrubí - nejužší potrubí na trhu více ZDE

Montáže elektrického a teplovodního podlahového vytápění

 • montáž topných kabelů, rohoží, ochrany venkovních ploch a okapů před sněhem a ledem, teplovodního topení
 • návrh a montáž řídících a regulačních systémů

Montáž


Montáž rozvodů vody a kanalizace

Do nabídky služeb patří i instalace domovních rozvodů vody a kanalizačního potubí. Materiál rozvodů můžete zvolit z tradičních materiálů i vysoce kvalitních moderních hmot. Naši instalatéři jsou proškoleni k provádění prácí se všemi dnes dostupnými materiály pro rozvody vodoinstalace a kanalizace a poradí, co pro vás bude nejvhodnější.


Instalace tepelných čerpadel, fotovoltaiky a klimatizačních jednotek

Montáže všech nabízených technologií provádíme po celé ČR , počet realizovaných montáží ke konci roku 2017 je 815.


Dovoz a aktivace vzduchotechnické jednotky, servis

Pokud máte od projektantů firmy Reheat zpracován projekt vzduchotechnických rozvodů, s projektem Vám byla zaslána i tzv. „ Stavební příprava“pro daný typ jednotky. V tomto dokumentu jsou vypsány požadavky na stavební připravenost elektrorozvodů, odpadu, vody a topení a přívodů vzduchotechniky . Stavební přípravy pro jednotlivé typy jednotek jsou ke stažení zde

Před objednáním dovozu a aktivace jednotky Vám budou zaslány „ Pokyny pro zprovoznění větracího zařízení.“ , kde jsou podrobně popsány postupy pro aktivaci jednotky. Koordinátorka montážních výjezdů pro dovoz a aktivaci jedotek Nilan s Vámi domluví podrobnosti (tel.602 763 567).


Příprava pro dovoz a aktivaci

Dle domluvy je možno jednotku

 • dovézt a zaktivovat v jednom termínu ( lze u jednotek, které nemají ohřev teplé vody – řada Comfort, VPL)
 • dovoz a aktivaci rozložit do dvou termínů ( jednotky s ohřevem teplé vody – řada VP18, Compact, Anaconda)

Rozložení do dvou termínů je zpravidla potřebné kvůli dopojení jednotky na rozvody vody, které zaměstnanci firmy Setrite neprovádí, je nutno, aby dopojení vody provedl instalatér, který realizoval rozvody po domě.


Aktivace jednotky

Samotné zprovoznění se skládá z těchto úkonů:

 • připojení jednotky k elektrorozvodu
 • aktivace čidel, externích signálů, řídícího panelu, případně servoklapky
 • provedení anemometrických měření rozvodů
 • regulace ( je nutno mít osazené koncové segmenty – talíře, ventily, sací a výfukové mřížky a zajištěn přístup k regulačním klapkám umístěných dle projektu vzduchotechniky)
 • zaškolení obsluhy

Záruční a pozáruční servis

 • záruční doba na vzt jednotky Nilan je 2 roky
 • společnost Reheat s.r.o. poskytuje i pozáruční servis a zvýhodněné servisní balíčky

Servisní prohlídky nejsou povinné, pokud stav jednotky kontrolujete sami, nezapomínejte kromě výměny filtrů a čištění venkovních mřížek také na kontrolu hadice na odtok kondenzátu a včasnou výměnu anody, která chrání nádrž na vodu a zajišťuje její dlouholetou životnost.

Rozpis služeb servisních balíčků s cenami ZDE

reheat


Orientační cenová kalkulace

Chcete si udělat představu o ceně vybraných technologií pro váš dům? Zde je orientační kalkulátor pro dům s obytnou plochou 100 - 180m2 obytné plochy.