REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

Zařízení Nilan jsou registrována do seznamu výrobků v rámci projektu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.


       SVT kódy zde 

Větrání s rekuperací - to správné řešení pro Váš dům

Požadujete čerstvý vzduch a chcete co nejvíce uspořit při vytápění? Jednotky NILAN jsou správnou volbou. Bez ohledu na energetickou náročnost či velikost domu pro Vás navrhneme ten správný systém a kombinaci technologií. Společně s kvalitní izolací a moderním systémem vytápění je větrání s rekuperací nezbytnou součástí energeticky úsporných domů.
 
Nilan produkty
  


Pasivní rekuperace využije až 95% energie odpadního vzduchu. S kombinací aktivní a pasivní rekuperace může být objekt navíc vytápěn či chlazen.

Hlavní výhody řízeného větrání s rekuperací:

Významná energetická úspora – velké snížení energetické náročnosti oproti klasickému větrání (větrání okny, otvory v okenních rámech, odsavače par). Náklady na vytápění tak můžete snížit o 30 až 50%.

Nízká vlhkost – při koupání, vaření či sušení prádla vzniká vlhkost, která se jako kondenzace může projevit na oknech nebo zrcadle. Této kondenzaci a zároveň tvorbě plísní lze zabránit odtahem vlhkého vzduchu z místnosti.

Vysoká kvalita vzduchu – žádný vydýchaný, zatuchlý vzduch. Díky řízenému větrání a filtraci přiváděného vzduchu se plynule nahrazuje vydýchaný vzduch čerstvým. Řízené větrání Vás zbaví vlhkosti v koupelně, pachy z vaření, cigaret, potu.

Roztoči - vlhké prostředí je ideální pro rozmnožování roztočů v prachu – větráním s rekuperací tento zdravotně nebezpečný jev minimalizujete.

Alergie - mnoho lidí trpí alergiemi či astmatem. Speciální filtry v jednotkách NILAN zamezí přístupu pylů a alergenů do Vašeho domu.

Nízká hlučnost – užijte si klid a pohodu díky omezení venkovní hlučnosti za zavřenými okny. Celý systém běží díky kvalitním EC ventilátorům velmi tiše.