REHEAT s.r.o. - Centrální vysavače, větrání s rekuperací, podlahové vytápění

Moderní technologie
       & profesionální služby

NOVINKA nejužší rozvody pro centrální vysavače SLIMLINE VAC !

Řešení pro konstrukce, kde pro malou konstrukční výšku není možno použít standartní rozměr potrubí  ( stropní konstrukce, podlahy, příčky).
                                               
            
Centrální vysavače technologie SACH zajištují moderní, hygienicky čisté a zdravé prostředí ať už v domácnosti či v prostorách firemního zaměření. Jejich použití je spojeno s nejvyšším možným komfortem během úklidu. Je to dosaženo zejména díky vysoké kvalitě provedení celého systému a také díky použití nejnovějších technologií s nejlepšími technickými parametry na trhu.Se systémem centrálního vysávání SACH odpadá několik klasických problémů. Zejména pak velmi nepříjemné víření prachu, které často komplikuje úklid s ručním vysavačem. Při využití systému centrálního vysávání jsou všechny nečistoty odděleny a uloženy mimo obytné místnosti v prachovém kanystru, který se nachází zpravidla v technickém prostoru či garáži. Tento fakt mění zdlouhavou a nekomfortní cestu úklidu na snadnou a jednoduchou činnost. 


SACH technologie poskytuje svým uživatelům také další a výrazné výhody oproti konkurenčním řešením. Jedná se hlavně o vysokou zdravotní úroveň bydlení, jelikož systém centrálního vysávání postupně zbavuje domácnost alergenů a prachu, což ulevuje výrazným způsobem pobyt alergikům a astmatikům a poskytuje také užitečnou prevenci pro všechny.Dalším velkým pozitivem je dosažení maximálního pohodlí během celého úklidu. Odpadají nám situace, kdy musíme přesouvat celou jednotku vysavače s obavami o poškození podlahových krytin či otlučených rohů zdí. 


Nyní postačuje pro celý komfortní úklid tenká a lehce přemístitelná hadice. Zabránění víření prachu – systém centrálního vysávání má podstatně silnější výkon než jeho standartní konkurence ve formě ručních vysavačů a snadno tak vysajeme všechen prach a nečistoty bez rizika jeho dalšího víření a roznesení v místnosti. Nespornou výhodou je také hromadění a separace veškerých nečistot mimo obytné prostory.

Hlavní přednosti využití centrálního vysávání SACH

  • STOP ALERGIÍM
  • TICHÝ PROVOZ
  • ŠPIČKOVÁ KVALITA
  • NADČASOVÝ DESIGN
  • VÝKON
  • NEJKVALITNĚJŠÍ FILTRACE NA TRHU
  • SNADNÁ MANIPULACE