Tradiční materiály Rozvody Rautitan Odhlučněná kanalizace Komplexní služby

 

Rozvody vody a kanalizace

Do nabídky služeb patří i instalace domovních rozvodů vody a kanalizačního potubí. Materiál rozvodů můžete zvolit z tradičních materiálů i vysoce kvalitních moderních hmot. Naši instalatéři jsou proškoleni k provádění prácí se všemi dnes dostupnými materiály pro rozvody vodoinstalace a kanalizace a poradí, co pro vás bude nejvhodnější.

Rozvody


 

Rozvody vody RAUTITAN od firmy Rehau

Pitná voda je nejdůležitější součástí našeho života. Pro plánování a provedení instalace rozvodů pitné vody je důležité využití nejmodernějších materiálů, které splní nejpřísnější normy.

Systém RAUTITAN firmy Rehau je vyroben z mimořádně odolného a trvanlivého polymerového materiálu.

Rehautitan


 

Odhlučněná kanalizace RAUPIANO PLUS

RAUPIANO PLUS splňuje ty nevyšší požadavky na zvukovou izolaci a zabraňuje rozsáhlému šíření hluku vytvářeného průtokem odpadní vody v potrubí. S hodnotou hladiny hluku pod 20 dB(A) splňuje systém již požadavky budoucnosti.

RAUPIANO PLUS snižuje jak hluk vznikající průtokem vody (hluk šířící se vzduchem), tak hluk vznikající vibrací potrubí (hluk šířící se hmotou)

Rozvody


 

Komplexní služby

Pokud si zvolíte z naší nabídky služeb montáž více technologií, vyhnete se složité koordinaci prací několika dodavatelských firem na stavbě a ušetříte tak svůj čas i peníze.